Lepa zmaga Krčanov, hud poraz Bele krajine

15.4.2012 | 08:10

Barkovič (desno) je po strelu z glavo takole pogledal za žogo, ki je končala v mreži gostov. (Foto: I. Vidmar)

Kar nekaj takihle prekrškov je ostalo nekaznovanih. (Foto: I. Vidmar)

Krško - Nogometaši Krškega so v 21. krogu tekmovanja v 2. slovenski nogometni ligi doma z 2:0 premagali Kalcer Radomlje in se z njim zamenjali na petem mestu prvenstvene lestvice, medtem ko so Črnomaljci tokrat v gosteh pri drugouvrščenem Rolteku Dobu izgubili z 1:4.

Krčani so začeli bolje in že v prvih minutah močno pritisnili na vrata gostov, njihova prizadevanja pa je že v 14. minuti s strelom z glavo kronal Jože Barkovič. Po zadetku in vodstvu je pritisk Krčanov na vrata Uroša Juračiča popustil, česar pa gostom ni uspelo izkoristiti, sedmo zmago Krškega v sezoni pa je v 90. minuti srečanja potrdil Denis Zupančič.