12.7.2014 | 22:45 | I. V.

Marin Perić je dobro ogrel beograjske branilce. (Foto: I. Vidmar)

Novomeščani so skušali zaustaviti Beograjčane na različne načine. (Foto: I. Vidmar)

Tudi beograjski vratar Predrag Rajković ni bil brez dela. (Foto: I. Vidmar)

Novo mesto - Teden pred začetkom druge zaporedne sezone v prvi slovenski nogometni ligi so se nogometaši novomeške Krke na domačem igrišču štadiona Portoval pomerili s srbskim prvakom, moštvom beograjske Crvene zvezde, in izgubili tekmo z 2:5.

Crvena zvezda je z zadetkom Nikole Mijajlovića povedla v 13. minuti, v 29. minuti je mrežo Matka Obradovića zatresel Marko Petrović, 3:0 pa je v 34. minuti povišal Aleksandar Kovačević.

Drugi polčas se je začel bolje za Novomeščane, ki so v 59. minuti z zadetkom Jake Ihbeisheha z enajstih metrov znižali na 1:4. prav tako z enajstmetrovko, ki jo je izvedel Nenad Milijaš, pa so gostje pet minut kasneje povišali na 5:1. Za končni izid 5:2 je v 82. minuti poskrbel Jan Novak.