Regijski derbi suvereno Dolenjkam

25.9.2014 | 08:30 | B. B.

Brežice : Krka Novo mesto 17:31 (6:14)

Brežice - Krka je v 1/16 pokala Slovenije prepričljivo odpravila Brežice, ki so nekoliko zapretile le v prvih treh minutah (2:0). Krkašice so odgovorile z delnim izidom 7:0, in do konca polčasa s čvrsto obrambo na čelu z vratarko Tino Hajdinjak gostiteljicam le še tu in tam dovolile kak zadetek.

Krka ni popuščala niti v nadaljevanju, nasprotno, v 45. minuti je bil rezultat 25:12, na koncu pa 31:17.

Brežice: Gramc Kristina, Markovič Saša, Muc Polona, Hotko Anamarija 3, Beribak Lana 2, Markovič Petra 2, Medved Maruša 5, Babnik Ana 2, Verstovšek Anja, Smrekar Amadeja 2, Jeke Jerca, Suban Mateja, Medved Katja, Budič Nika 1, Krošelj Nuša

Krka: Hajdinjak Tina 16 obramb, Pavlič Klara 7 obrambi, Leskovec Nina 2, Ražem Nina 3 , Kramar Petra 3, Pavlič Jerca, Avbelj Neža 6, Rudman Tjaša 2, Radojčič Urška 2, Valjavec Maja 2, Bobič Kaja 2, Glavič Dragica 1, Veble Tjaša 7, Legan Katja, Kek Karmen, Špelič Ana Marija 1.

Sedemmetrovke: Brežice 5 (4), Krka 4 (3)

Izključitve: Brežice 4 minute, Krka 10 minut