nogomet

Na Portovalu še enkrat z Mariborom

18.11.2014 | 10:00 | B. B.

Andrej Kastrevec je Krko prvič vodil prav na tekmi z Mariborom. (Foto: Drago Wernig / Ekipa)

Novo mesto - Po prvenstvenem porazu z 1:3 se bodo nogometaši Krke v sredo še drugič v desetih dneh doma pomerili z Mariborom. Proti članu lige prvakov si bodo skušali izboriti polfinale domačega pokala. Tekma se bo začela ob 14. uri.

Prvenstveni premor zaradi reprezentančne tekme so krkakši sicer izkoristili za tekmo proti hrvaškemu prvoligašu Zagrebu. Trener Andrej Kastrevec je nekaterim igralcem namenil počitek (Pelin, Dežmar, Welbeck in Palić), tako da so tekmo odigrali v kombinirani zasedbi.

Novomeščani so povedli sredi prvega polčasa, ko je predložek Fučka izkoristil Kastrevec. Domačim je tik pred odmorom uspelo izenačiti. V drugem polčasu se rezultat ni spremenil, tako da se je tekma končala z rezultatom 1 : 1.