Gladka zmaga nad Piranom

1.3.2015 | 08:35 | B. B.

Stopiče - Rokometašice Krke so v v 15. krogu deževnega prvenstva gostile Piran in prepričljivo zmagale z rezultatom 30:19 (18:7). Ekipi sta imeli pred tekmo enako število točk, edini zaostanek, ki so si ga na domačem terenu privoščile krkašice pa je bil 0:1 na začetku tekme.

S čvrsto obrambo in hitrimi protinapadi so si Dolenjske v 15. minuti tekme priigrale prednost štirih golov (7:3), do konca polčasa pa so prednost povišale na kar 11 golov (18:7). Krka ni popuščala niti v nadaljevanju v vratih pa se je izkazala Karmen Korenič, ki je zbrala 21 obramb.

Krka: Korenič Karmen 21 (3) obramb, Hajdinjak Tina 3 obrambe, Prošek Eva, Ražem Nina 1, Kramar Petra 3, Avbelj Neža 8 (1), Rudman Tjaša 4, Radojčič Urška 2, Legan Katja, Veble Tjaša 5, Barbič Kim, Žlajpah Urška 1, Rudman Anja 4, Leskovec Nina 2, Valjavec Maja.

Piran: Spahić Sabrina 5 obramb, Kraja Adelina 6 obramb, Vivoda Nika, Terčič Ana 1, Kranjc Lea 8 (1), Avsec Lea 1, Panger Valentina 5 , Stojilkovič Valentina 1, Levačič Iva, Milaković Nevenka 1, Tatič Suzana, Jagurdžija Amina 1, Medić Martina 1,

Sedemmetrovke: Krka 2 (1), Piran 6 (2)

Izključitve: Krka 16 minut, Piran 8 minut