rokomet

Krkašice zapravile visoko prednost

4.10.2015 | 10:50 | B. B.

Stopiče - V tretjem krogu prve rokometne lige za ženske so si Novomeščanke in Celjanke v Stopičah razdelile točko. Brežičanke tudi po gostovanju v Hrpeljah ostajajo brez točke.

Krka : Celje Celjske mesnine 28:28 (17:11)

Krkašice so si po izenačenem začetku do polčasa nabrale lepo prednost (17:11), v nadaljevanju pa so predvsem v napadu začele delati napake, kar so Celjanke znale izkoristiti in po nekaj protinapadih je prednost Krke hitro skopnela. V 45. minuti so Novomeščanke vodile le še z dvema zadetkoma (23:21). Zadnjih deset minut so gledalci spremljali zelo izenačeno tekmo. Krka je v zadnjo minuto vstopila s prednostjo, a je Jasmina Pišek 10 sekund izenačila na 28:28.

Krka: Korenič, Hajdinjak, Ražem 1, Kramar 3, Leskovec 4, Rudman 4, Veble 1, Mrmolja 4, Završnik 4, Žlajpah 1 (1), Vidic 6 (3), Legan.

Celje Celjske mesnine: Belac, Dernovšek, Vrček 9, Regner 1, Hren 5, Perič, Kodele, Močič, Pišek 8, Zupančič, Cvikl, Jankovič 3 (1), Privšek 2, Tržan, Hrovatič.

Jadran Bluemarine Hrpelje : Brežice 29:25