Oboji ostali neporaženi

14.8.2016 | 18:00

Poraz še ni skalil veselja Brežičanov, ki jih je zajelo ob spomladanski zanje zgodovinski uvrstitvi v drugo nogometno ligo. (Foto: B. B./arhiv DL)

Brežice - Oba novinca v drugi nogometni ligi s Posavja in Dolenjske Brežice in Krka sta še naprej neporažena. Njuno medsebojno srečanje se je namreč končalo z neodločenim izidom 1:1, tako da je Krka po dveh krogi z zmago in remijem na drugem mestu prvenstvene lestvice, Brežičani pa so z dvema neodločenima izidoma sedmi.

Po prvem polčasu, ki se je končal brez zadetkov, so v nadaljevanju najprej zadeli gostje iz Novega mesta. Za 1:0 je z enajstih metrov v 58. minuti zadel Miha Kostanjšek, tri minute pred koncem rednega dela srečanja pa je za drugo točko Brežičanov v prvenstvu poskrbel Marko Jakolič.

V tretjem krogu bo Krka v soboto, 20. avgusta, igrala doma z Zavrčem, Brežičani pa bodo v nedeljo gostovali pri Brdih.