Zmagali v gosteh

23.10.2016 | 12:20 | M. L.-S.

Ilustrativna slika (arhiv DL)

Dobova - Rokometaši MRD Dobova so se včeraj v Dolu pri Hrastniku pomerili z novincem v 1. DRL - RK Dol TKI Hrastnik. Dobovski rokometaši so tekmo začeli odlično, saj so prvi gol prejeli šele v 11. minuti, ko so sami že petkrat zatresli nasprotnikovo mrežo. V 18. minuti so vodili že s sedmimi zadetki prednosti (1:8), polčas pa so dobili z rezultatom 8:16.

V drugem polčasu so domačini zaigrali za odtenek bolje, a se je zaostanek vseeno večal. Za najvišjo prednost je poskrbel Luka Koprivc, ko je v 42. minuti zadel za 10:22 (+12). Koprivc je bil z osmimi goli tudi najboljši strelec tekme. Končni rezultat tekme je bil 20:30.

Člane MRD Dobova čakata v tednu, ki prihaja, dve težki tekmi. Prva bo v sredo, ko se bodo v Pokalu Slovenije pomerili z MRK Krka. Tekma bo v Dobovi ob 19. uri. Na domačem igrišču pa se bodo pomerili tudi v soboto proti RD Koper 2013 - tekmecu, ki jim ga do sedaj še ni uspelo premagati.