Nogometaši Krškega in Ankarana Hrvatinov brez zadetka

10.5.2018 | 09:10

Nova Gorica - Nogometaši Ankarana Hrvatinov in Krškega so se sinoči v 32. krogu Prve lige Telekom Slovenije v Novi Gorici razšli z 0:0. Po tekmi, ki praktično ni ponudila prave priložnosti, imajo Krčani na sedmem mestu še naprej 12 točk prednosti pred predzadnjim Ankaranom.

Ekipi v prvem polčasu nista sprožili praktično niti enega nevarnega strela, malce bolj vroče je bilo le v 18. minuti ko je pred vrati Ankarana zmedo razčistil Raoul Delgado. Oba trenerja pa sta že v prvem polčasu morala zamenjati poškodovana Jana Pahorja oziroma Tončija Mujana, je poročala STA.

Tudi v uvodu drugega polčasa ni bilo nič kaj bolj živahno, ekipi še naprej nista ogrozili enega ali drugega vratarja, le v 68. in 69. minuti sta bila nenatančna Čazim Suljić na ankaranski in Josip Balić na krški strani. V 84. minuti je pri domačih z glavo poskusil Vedran Gerc, toda njegov strel prav tako ni bil posebej nevaren za Marka Zalokarja.

Krčani bodo v 33. krogu v soboto gostili Maribor, v nedeljo, 20. maja, pa bodo gostovali v Domžalah.

* Športni park, gledalcev 100, sodniki: Obrenović, Kovačič (oba Ljubljana) in Pospeh (Petrovče).

* Strelci: /.

* Ankaran Hrvatini: Bužan, Gliha, Pahor (od 35. Soldo), Mate, Nkama, Delgado, Suljić, Santos (od 75. Gerc), Romero, Vodeb.

* Krško: Zalokar, Šturm, Ejup, Krajcer, Kulinitš, Balić, Mujan (od 25. Hing-Glover), Ogrinec, Volarič, Vidović (od 60. Kovačič), Vekić (od 73. Sokler).

* Rumeni kartoni: Šturm, Vidović, Ejup, Sokler.