Že tretja zmaga v nizu

10.11.2019 | 09:00 | R. N.

Novomeški odbojkarji so še vedno tretji na prvenstveni lestvici. (Foto: Simon Vesel//MOK Krka)

Novo mesto - Novomeški odbojkarji so se včeraj na gostovanje v Šoštanj odpravili s ciljem, da se domov vrnejo s tremi točkami. To jim je uspelo, saj so bili s 3:1 boljši od nasprotnika. Šoštanjčani tako še naprej ostajajo brez zmage v letošnji sezoni, na drugi strani je Krka zabeležila skupno že četrto in tretjo v nizu.

Šoštanjčani so bili v prvem nizu le na začetku enakovreden tekmec, nato pa so Novomeščani prestavili v višjo prestavo in brez težav povedli z 1:0. V drugem nizu so tekmecu dovolili le deset točk in kot kaže, so se nato v tretjem preveč sprostili, misleč, da je tekam že odločena. A Šoštanjčani so pokazali zobe in znižali zaostanek na 1:2. Varovanci Tomislava Mišina so se v zadnjem nizu znova zbrali in tekmo odločili v svojo korist.