Odbojkarji Krke so se dobro upirali

1.10.2020 | 08:00 | STA; M. K.

Murska Sobota - Panvita Pomgrad je včeraj s 3:0 premagala novomeško Krko. Sam rezultat kaže na lahko delo, a to je daleč od resnice. Krka se je Sobočanom dobro upirala, vprašanje, kako bi se tekma končala, če bi Novomeščani izkoristili svoje priložnosti v prvem nizu. Vodili so že s 23:20 in 24:22, a nato so se jim zatresle roke. Nekaj napak in dva zaporedna bloka Jureta Laknerja so v prednost potisnili gostitelje, dokončno pa je bil za goste usoden blok Žana Bedrača.

V drugem nizu je Krka povsem popustila, na začetku tretjega prav tako, a po zaostanku tekmecev ni več ujela.

PANVITA POMGRAD - KRKA 3:0 (26, 14, 23)

* Dvorana OŠ I Murska Sobota, gledalcev 90, sodnika: Miklošič, Tovornik.

* Panvita Pomgrad: Ražnatović 14, Vori, Vinković 1, Drvarič 3, Vrabl, Radović 12, Rojnik 14, Flisar, Lakner 8, Novak, Bedrač 5, Grabar.

* Krka: Hafner 2, U. Štefanič, Erpič 6, Borin, M. Štefanič, Travnik 10, Kožar, Pulko 15, Lindič 2, Jaklič, Renko 5, Koncilja 2.