25.9.2021 | 09:00 | Besedilo in fotografije: R. N.

Rokometaši Ivančne Gorice so se dobro upirali favoriziranim Trebanjcem, ki ostajajo brez praske v državnem prvenstvu.

Trebnje - Rokometaši Trima so včeraj doma vknjižili še tretjo zmago v državnem prvenstvu, s 30:26 so premagali sosede iz Ivančne Gorice, ki po treh odigranih krogih ostajajo brez točk.

Rokometaši Sviša, novinci v prvi ligi, so se dobro upirali Trebanjcem. Vse do 26. minute je bila tekma zelo izenačena, a po rezultatu 11:11 so domači z delnim izidom 5:1 na odmor odšli s štirimi zadetki prednosti. Po zadetku Klemna Saška so se gostje iz Ivančne Gorice v 43. minuti približali na 18:20, a Trimo je kmalu zatem znova ušel na +4 in zanesljivo vknjižil novi dve prvenstveni točki. Trebanjci bodo v naslednjem krogu gostovali v Mariboru, ekipa iz Ivančne Gorice pa se bo doma pomerila z Gorenjem Velenje.