Zmaga krkašicam

23.4.2015 | 13:00 | M. M.

Stopiče - V 20. krogu 1. A DRL so Novomeščanke gostile ekipo iz Kopra in si priigrale novi dve točki. Kot so sporočili iz rokometnega kluba, so gledalci v prvem polčasu spremljali zelo izenačeno, dinamično igro, brez občutnejše prednosti ene ali druge strani. Gostje so se domačinkam uspešno upirale z dobro izpeljanimi akcijami in čvrsto obrambo in na polčas odšle z zadetkom prednosti.

V nadaljevanju so domače rokometašice takoj izenačile in povedle. V napadu ste se pri domačih dobro znašli Neža Avbelj in Nina Leskovec, ki sta pridno polnili mrežo nasprotnic. Najvišja prednost krkašic je znašala šest zadetkov, končni rezultat pa je bil 30:25.

Deset zadetkov je za domače dosegla Neža Avbelj, pri gostjah pa je isto število golov dosegla Veronika Leški.

ŽRK KRKA : Ž.U.R.D. KOPER

Športna dvorana Stopiče: Gledalcev 70, sodnika: Lesar F., Parezanović A.