vse | Dolenjska | Posavje | Bela krajina | Kočevsko-ribniško

torek, 24. april 2018

08:00 - 10:00 Mobilno zbiranje odpadne električne in elektronske opreme in baterij, pri OŠ Mirna Peč

09:00 - 11:00 Ročna dela, Medgeneracijsko središče OZRK Novo mesto

09:00 Zaključna regijska prireditev Evropa v šoli v Posavju, Dom XIV. divizije Senovo

09:30 Finale državnega prvenstva v rokometu za srednje šole, ŠD Leona Štuklja  Novo mesto

09:30 24. Lesarijada (zaključek ob 14. uri), ŠD Kočevje

10:00 - 13:00 Izdelava potke do visoke grede s stopniki z Duškotom, Hiša Sadeži družbe Metlika

11:00 - 13:00 Mobilno zbiranje odpadne električne in elektronske opreme in baterij, pri GD Šmarjeta

14:00 - 16:00 Mobilno zbiranje odpadne električne in elektronske opreme in baterij, pri GD Škocjan

14:00 - 16:00 Hiška eksperimentov, Vrtec Ribnica

17:00 Gledališka predstava Muca Copatarica, Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto

17:00 Življenje z otroki, Metelkov dom Škocjan

18:00 Predstavitev knjige Malči Božič: S peresom skozi življenje, Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto

18:00 Koncert Zemlja pleše (ob svetovnem dnevu Zemlje), KC Primoža Trubarja Šentjernej

18:00 Talenti - razstave mladih likovnikov (Eva Konda), knjižnica Črnomelj

19:00 Kino: Vztrajanje, slovenski igrani film (po projekciji bo sledil pogovor s filmsko ekipo), KD Črnomelj

19:00 Dan zemlje - predavanje Dušana Klenovška, knjižnica Kostanjevica na Krki

19:00 Koncert Big banda Orkestra Slovenske vojske, KC Semič

19:30 Komedija SNG Nova Gorica: Realisti, KD Krško

20:00 Gledališki abonma - avtorski projekt / po motivih pravljične komedije Stenica Vladimirja Vladimiroviča Majakovskega, KC Janeza Trdine Novo mesto

20:00 Potopisno predavanje o potepanju po Indiji, KD Straža

sreda, 25. april 2018

08:00 - 10:00 Mobilno zbiranje odpadne električne in elektronske opreme in baterij, pri GD Otočec

08:00 - 09:30 Utrjevanje plesnih korakov, Medgeneracijsko središče OZRK Novo mesto

08:00 Trening v streljanju z zračno puško, KKC Dolenjske Toplice

10:00 Sadni smuti, Hiša Sadeži družbe Metlika

10:30 Krožek ročnih del, prostori Društva upokojencev, Zdraviliški trg 8 Dolenjske Toplice

11:00 - 13:00 Mobilno zbiranje odpadne električne in elektronske opreme in baterij, pri GD Šentjernej

11:30 Predstavitev javnih pozivov LAS Posavje, Trški dvorec Sevnica

14:00 - 16:00 Mobilno zbiranje odpadne električne in elektronske opreme in baterij, pri OŠ Stopiče

17:00 Pravljične urice z ustvarjalnico, Knjižnica Sevnica

17:30 Petanka - državna liga, vaški trg Čatež

18:00 Kino: Playing Men, KD Krško

18:00 Odprtje razstave "Med nami in z nami" ob Svetovnem dnevu beguncev 2018, KD Črnomelj

18:00 Dan odprtih vrat, nova postavitev Rastoče knjige, OŠ Podzemelj

19:00 Predstavitev knjige receptov iz Loškega Potoka Prehrana nekoč in recepti za vsakdanjo rabo, Rokodelski center Ribnica

19:00 Jože Šeško in Ivan Cankar - odprtje občasne razstave, Pokrajinski muzej Kočevje

19:00 Odprtje razstave: Adrijan Praznik - Stene, Galerija Krško

19:00 Filmski večer s kulinariko - Odprto morje, Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto

19:00 Vodnikov literarni večer - predstavitev romana Rudija Mlinarja "Luč v temi", Posavski muzej Brežice

19:00 Razglasitev zmagovalcev izbora Županovo vino za leto 2018, Mestna hiša Brežice

19:00 Osrednja občinska prireditev ob Dnevu upora proti okupatorju, KD Črnomelj