vse | Dolenjska | Posavje | Bela krajina | Kočevsko-ribniško

nedelja, 21. januar 2018

08:30 Odprtje knjigobežnice, ob vodnjaku pri Toporišičevih Mostec

10:00 Delavnica »Lepota boginj«, Glavni trg 24 Novo mesto

16:00 Dober dan Teater: komedija ''Slikar na vasi'', Metelkov dom Škocjan

17:00 Produkcija plesnih pripravnic PD Imani, Dom kulture Brežice

17:00 Rajhenburški oktet - koncert, grad Brestanica

18:00 Trije Stražani, KD Straža

ponedeljek, 22. januar 2018

07:30 CMU delavnica: Zasvojenost z novimi tehnologijami, OŠ Veliki Gaber

09:00 - 10:00 Telovadba, Medgeneracijsko središče Novo mesto

09:30 CMU delavnica: Ne bodi ovčka na internetu, OŠ Veliki Gaber

10:00 Tečaj slovenskega jezika, Večgeneracijski center Krško

10:00 - 12:00 Kaligrafija, Hiša sadeži družbe Metlika

10:00 - 14:00 Regijsko srečanje Dnevov evropske kulturne dediščine in Tedna kulturne dediščine 2018 za spodnjeposavsko regijo in JV Slovenijo, Posavski muzej Brežice

10:10 CMU delavnica: Družbena omrežja in zaščita zasebnosti na internetu, OŠ Veliki Gaber

11:00 Prešernovo gledališče Kranj - Anton Tomaž Linhart: Županova Micka (tudi ob 12.30 uri), KC Janeza Trdine Novo mesto

15:00 Prikaz rezi vinske trte in predavanje ''Spomladansko vzdrževanje vinograda'', pri domu paraplegikov in KC Semič

17:00 Pravljične ure pri Vili Rozalki, Valvasorjeva knjižnica Krško

17:00 Živeti aktivno življenje z demenco, DSO Trebnje

17:00 Zdravstvena predavanja v organizaciji DU: Inkotinenca, avla OŠ Grm Novo mesto

17:00 Ura pravljic, Knjižnica Pavla Golie Trebnje

17:30 Predavanje Andreja Pešca: Umetnost vzgoje samostojnih, odgovornih in zdravih otrok, MC Krško

18:45 Delavnica Beseda besedo želi: »Ženske pisave«, Knjižnica Mirana Jarca - ODPADE Novo mesto

19:00 Pilates, telovadnica vrtca Sonček Semič

19:30 Mestno gledališče ljubljansko: Družinski parlament, Dom kulture Brežice

torek, 23. januar 2018

08:00 Informiranje in medgeneracijsko druženje, Večgeneracijski center Krško

09:00 Predavanje UTŽO: Grenlandija, CIK Trebnje

09:00 Klepet ob kavi in čaju, Hiša sadeži družbe Črnomelj

09:00 - 12:00 Ročna dela, Medgeneracijsko središče Novo mesto

09:30 Predavanje: Zelišča za telo in dušo, Medgeneracijsko središče Novo mesto

10:00 Kuharska delavnica, Hiša sadeži družbe Črnomelj

10:00 - 12:00 Meditacijo z Mino, Hiša sadeži družbe Metlika

10:30 Prešernovo gledališče Kranj - Anton Tomaž Linhart: Županova Micka (tudi ob 12.30 uri), KC Janeza Trdine Novo mesto

15:00 Skupina starih za samopomoč Sonce, DSO Črnomelj

15:30 Delavnica: Gibam se, ZD Metlika

16:00 Naravni balzam za telo z Alenko Kukman, Hiša sadeži družbe Črnomelj

16:00 Glasbena delavnica za otroke, Večgeneracijski center Krško

16:00 Predstavitev slikanice ''Hvala ti, Oton Župančič'', Spominska hiša Otona Župančiča Vinica

17:00 Pravljična ura pri Kostanjevem Škratu, Valvasorjeva knjižnica Kostanjevica na Krki

17:00 Talenti – razstave mladih likovnikov v knjižnici, Knjižnica Črnomelj

17:00 Zimska kratkočasnica: Saša Dončič, hotel Bela krajina Metlika

17:00 Bralni klub - Čarobni svet besed (Nenavadna bralka), Knjižnica Pavla Golie Trebnje