Izpostavljeno
Najbolj brano
Dolenjska
petek, 26. april 2024
09:00 Prireditev ob dnevu Zemlje, Glavni trg Novo mesto
16:00 Odprtje sezone v Flyparku, pri Hotelu Dolenj'c Novo mesto
18:00 Art kino: Ingeborg Bachmann: Potovanje v puščavo, KCJT Novo mesto
19:00 Proslava ob dnevu upora proti okupatorju in odprtje razstave, KKC Dolenjske Toplice
20:00 Slam poezija x ''Tri minute'', Knjigarna in kavarna Goga Novo mesto
VečBela krajina
petek, 26. april 2024
18:00 Rojstnodnevni koncert partizanskega pevskega zbora in slovesnost ob dnevu upora proti okupatorju, KC Semič
19:00 Redni mesečni posvet z mladino, MC Metlika
20:00 Državna proslava ob dnevu upora proti okupatorju, Športna dvorana Osnovne šole Mirana Jarca Črnomelj
20:00 Whip Session, MX Park Stranska vas pri Semiču
sobota, 27. april 2024
08:00 Čistilna akcija, zbor pred GD Gradac
VečPosavje
petek, 26. april 2024
17:00 Osrednja občinska prireditev ob dnevu upora proti okupatorju in odprtje razstave likovnih del 34. otroškega likovnega extempora, OŠ Kostanjevica na Krki
18:00 Srečanje pevskih zborov, Prosvetni dom Artiče
sobota, 27. april 2024
10:00 Borčevska proslava, pri Domu krajanov Sromlje
nedelja, 28. april 2024
10:00 Osrednja občinska slovesnost v počastitev zgodovinskih dogodkov Malkovec 2024, pri Vinskem dvoru Deu Malkovec
ponedeljek, 29. april 2024
07:00 - 13:00 Krvodajalska akcija, ŠD OŠ Leskovec pri Krškem
Več30.8.2016 | 09:30 | J. S.
V prostorih Rokometne zveze Slovenije je potekal žreb 1. kroga Pokala Slovenije za moške, v katerem se bo 12 ekip borilo za vstop med 32 najboljših v tem tekmovanju.
V prvem krogu, ki bo potekal 14. septembra, bodo moči merili tudi tukajšnji rokometni klubi. Sevničani bodo tako doma gostili ekipo Krim-Olimpija, RK Trimo Trebnje se bo v gosteh pomeril z ekipo Škofljica Pekarna Pečjak, Dobovo prav tako v gosteh čaka obračun z ekipo Moškanjci-Gorišnica, Krško pa bo doma gostilo ekipo Urbanscape Loka.
Ostala para prvega kroga:
AJDOVŠČINA : KOPER 2013
POMURJE : KRONOS
Kot so sporočili z Rokometne zveze Slovenije, se bodo v šestnajstino finala uvrstili zmagovalci vseh šestih parov in 26 že uvrščenih moštev: Celje Pivovarna Laško, Gorenje Velenje, Riko Ribnica, Maribor Branik, Krka, Jeruzalem Ormož, Istrabenz Plini Izola, Slovenj Gradec 2011, Dol TKI Hrastnik, Drava Ptuj, Slovan, Herz Šmartno, Brežice, Črnomelj, SVIŠ Ivančna Gorica, Mokerc-Ig, Radeče-MIK Celje, Rudar, Cerklje, Grosuplje, Alples Železniki, Jadran 2009 Hrpelje-Kozina, Velika Nedelja, Metlika, Arcont Radgona in Grča Kočevje.
Slika 1: Ilustrativna fotografija (arhiv DL)
Ocene komentarjev