nogomet

Krško in Bela krajina praznih rok

14.10.2013 | 08:55 | STA/B. B.

Jože Barkovič je v 93. minuti Krčanom priskrbel vsaj častni zadetek. (Foto: B. B., arhiv DL)

Krško, Črnomelj - Deseti krog druge nogometne lige nogometašem Krškega in Bele krajine ni prinesel veselja. Krčani so visoko izgubili na gostovanju v Šenčurju, Črnomaljci pa so klonili v Kidričevem. V naslednjem krogu Krško gosti predzadnji Šampion, Bela krajina pa vodilni Roltek Dob. Tekmi bosta v nedeljo ob 15. uri.

ŠENČUR - KRŠKO 4:1 (2:0)
* Šenčur, gledalcev 150, sodniki: Sagrković (Vrhnika), Pavlič (Laze v Tuhinju) in Mikača (Višnja Gora).
* Strelci: 1:0 Kotnik (13.), 2:0 Levstek (27.), 3:0 Pavlin (65./11 m), 4:0 Levstek (69./11 m), 4:1 Barkovič (90.).
* Šenčur: Šmajd, Nunić, Kokalj (od 62. Markič), Levstek, Ajdovec, Jerković, Beganović (od 82. Zukanović), Kotnik, Dolžan, Pavlin (od 73. Frantar), Lukanc.
* Krško: Zalokar, Jakolić (od 57. Sikošek), Babnik (od 70. Blažinčič), Barkovič, Turk, Vodeb, Slivšek (od 73. Bučar), Urbanč, Dvorančič, Drnovšek, Vrčko.
* Rumeni kartoni: Nunić; Jakolić, Barkovič.
* Rdeč karton: Lukanc (83.).

ALUMINIJ - BELA KRAJINA 2:1 (1:0)
* Kidričevo, gledalcev 100, sodniki: Balažič (Ljubljana), Klančnik (Slovenj Gradec) in Gligorić (Maribor).
* Strelci: 1:0 Panikvar (29.), 2:0 Drevenšek (58.), 2:1 Sašek (70.).
* Aluminij: Lipovac, Vaš, Pečovnik (od 69. Letonja), Bingo, Jovanović (od 89. Horvat), Drevenšek, Panikvar, Lonzarić, Kurež (od 62. Osmanaj), Topolovec, Medved.
* Bela krajina: Ivačič, Skok, Vrščaj, Štukelj, Žugelj, Potokar, Topić, Čeh (od 46. Lovrić), Kastrevec (od 58. Spudić), Pejić, Kralj (od 67. Sašek).
* Rumen karton: Štukelj.