vse | Dolenjska | Posavje | Bela krajina | Kočevsko-ribniško

nedelja, 20. januar 2019

07:30 Telovadba: 1000 gibov po metodi dr. Nikolaja Grishina, Lovska koča na Trški Gori Krško

10:30 25. kračevanje v Meniški vasi, Meniška vas

14:00 Predvajanje dokumentarnega filma o izcelitelju - Fenomenu Brunu Greningu, Dijaški dom Novo mesto

16:00 Predstavitev filma Zapadni Žumberak (Povijesti izblijeđene budućnosti), Kulturni dom Metlika

16:30 Kino: Ralph ruši Internet: Razbijač Ralph 2, KCK Kočevje

17:00 Kino: Grinch, KD Črnomelj

17:00 Kino: Eliot rešuje božič, KD Črnomelj

17:00 Koncert komornih skupin in orkestrov Glasbene šole, telovadnica OŠ Trebnje

17:00 Koncert Tanje Žagar z gosti, KD Krško

17:00 Kino: Ralph ruši internet: Razbijač Ralph 2, KD Krško

18:00 Dekameron (Šentjakobsko gledališče), KKC Dolenjske Toplice

18:00 Letni koncert Kulturnega društva MePZ Šmarješke Toplice z gosti, cerkev sv. Marjete Šmarjeta

19:00 Kino: Marija Škotska, KD Krško

19:00 Kino: Tihotapec, KCK Kočevje

ponedeljek, 21. januar 2019

08:00 Drugačne pravljice, VDC Črnomelj, delovna enota Črnomelj

09:00 - 10:00 Telovadba, Medgeneracijsko središče OZRK Novo mesto

09:30 Delavnica - Zdravo jem, ZD Metlika

10:00 Kegljanje DU Dolenjske Toplice, Kegljišče Vodnjak Novo mesto

11:10 Drugačne pravljice, OŠ Milke Šobar Nataše Črnomelj

12:00 Predavanje dr. Lučke Selič, dr. dent. med.: Uporaba pripomočkov za vzdrževanje ustrezne ustne higiene, Medgeneracijsko središče OZRK Novo mesto

15:00 Prokaz rezi vinske trte in predavanje o sajenju sort brez škropljenja ter vzdrževanju vinogradniških nasadov, Učni vrt dr. Derganca Semič

16:00 Predavanje Sajenje sort brez škropljenja in vzdrževanje vinogradniških nasadov, KC Semič

17:00 Zdravstveno predavanje: Sladkorna bolezen, OŠ Grm Novo mesto

17:00 Predavanje O zdravilih skozi očala potrošnika, Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto

17:00 Računalniške delavnice - Digitalna pismenost za starejše, OŠ Dolenjske Toplice

17:00 Druženje v knjižnici in ustvarjanje z volno, Knjižnica Brežice

17:00 Pravljična urica, (2. skupina), Knjižnica Pavla Golie Trebnje

18:00 Predavanje ddr. Verene Perko: Kulturna dediščina, naš najdragocenejši nakit: Vse kar smo, znamo in veljamo, Posavski muzej Brežice

18:00 Jakob Kenda: Apalaška pot – predstavitev knjige in potopisno predavanje, Ljudska knjižnica Metlika

18:45 Tečaj družabnih plesov za odrasle, Dom krajanov Čatež ob Savi

19:00 Predstavitev knjige Minke Gantar: Ko ima življenje Žur, Knjižnica Trebnje

19:00 Lunin pohod na Vrhtrebnje, zbor na avtobusni postaji Trebnje

19:15 Pilates, OŠ Kostanjevica na Krki

torek, 22. januar 2019

09:00 Delavnica UTŽO: Otoki Spitzberg, CIK Trebnje

09:00 - 11:00 Ročna dela, Medgeneracijsko središče OZRK Novo mesto

09:00 - 11:00 Preventivne zdravstvene meritve krvnega tlaka, sladkorja v krvi in holesterola, Medgeneracijsko središče OZRK Novo mesto

10:00 Pogovor ob kavi in čaju (prijateljsko druženje), Hiša Sadeži družbe Črnomelj

10:00 Računalništvo za starejše (Minna Pečavar), Hiša Sadeži družbe Metlika

11:00 Ustvarjalna delavnica z Vesto Vanell: Božanska geometrija, Hiša Sadeži družbe Črnomelj

15:00 Skupina starih za samopomoč Sonce, Dom starejših občanov Črnomelj