vse | Dolenjska | Posavje | Bela krajina | Kočevsko-ribniško

sobota, 7. december 2019

07:30 Telovadba: 1000 gibov po metodi dr. Nikolaja Grishina - več lokacij v občini Krško

08:00 - 14:00 Smučarski sejem, MC Sevnica

08:00 - 15:00 1. festivala Posavskega kotla – Kotüjada 2019, Izobraževalno vadbeni center Brežice

08:00 Čudežni december v Sevnici - sejem, kmečka tržnica Sevnica

08:00 Kmečka tržnica, park pri Prinovcu Šmarješke Toplice

08:00 Kmečka in rokodelska tržnica, mestni park Trebnje

09:00 Miklavžev pohod, v počastitev 77. obletnice postavitve tabora Zapadnodolenjskega odreda v Jelovki nad Zabukovjem O.O. Šentrupert, zbor na trgu Šentrupert

09:00 20. festival Stična: Plesno gledališka delavnica z Barbaro Tekavec, KD Stična

09:00 - 18:00 Razstava malih živali, OŠ Drska Novo mesto

10:00 Predstava Prav posebno darilo in obisk Miklavža, BTC CITY Novo mesto

10:30 Delavnica z umetnico Jasno Merkù: Sodobni tržaški umetniki, grad Rajhenburg Brestanica

11:00 Kegljanje: Državno prvenstvo v tandem mix dvojicah U-18, Kegljišče Portoval Novo mesto

14:00 Miklavževanje, KD Trebnje

16:00 Mažoretno - plesna skupina Vrtca Mavrica Trebnje, mestni park Trebnje

16:00 DIY T-shirt: TIE DIE, MC Krško

16:00 Kino: Playmobil film, KD Krško

16:15 Program za otroke Centra Brihte, mestni park Trebnje

17:00 Kino: Playmobil film, KD Črnomelj

18:00 Draft teater Tuzla: Evropejci, KD Straža

18:00 Letni koncert članov FS DKD Svoboda Senovo z gosti: Povezuje nas rudarski SREČNO!, Dom XIV. divizije Senovo

18:00 Kino: Ledeno kraljestvo 2, KD Krško

18:00 10 let vokalne skupine Barbara, dvorana Prosvetnega doma Globoko

18:00 Koncert Barbare Leben z zasedbo, mestni park Trebnje

18:00 23. Miklavžev koncert, OŠ Frana Metelka Škocjan

19:00 Letni koncert: Tamburaški orkester KUD Oton Župančič Artiče, Prosvetni dom Artiče

19:00 Gasilski pihalni orkester Loče: Wind, brass and rock'n'roll, KD Dobova

19:00 20. festival Stična: Kabaret: Jure Ivanušič, KD Stična

19:00 Kino: Greš? Grem! (Art kino program), KD Črnomelj

20:00 Vid Valič: Seks po slovensko, KD Trebnje

20:00 Koncert: Vlado Kalember, KD Šmarjeta

20:00 Kino: Zadnji božič, KD Krško

20:00 Košarka - Krka : Mornar Bar, ŠD Leona štuklja Novo mesto

20:30 Rokomet - MRK Krka : RK Gorenje Velenje, ŠD Marof Novo mesto

21:00 Koncert skupine Holder, MC Brežice

21:30 20. festival Stična: Koncert: Lumberjack, Zgrešeni primeri, Užitkarnica Jama Stična

nedelja, 8. december 2019

07:30 Telovadba: 1000 gibov po metodi dr. Nikolaja Grishina, lovska koča Trška gora

09:00 - 17:00 Razstava malih živali, OŠ Drska Novo mesto

14:00 - 19:30 Dokumentarni film »Fenomen Bruno Groening – Po sledeh čudodelnega izcelitelja«, sejna soba A občine Krško

16:00 ''Čarobni prazniki'' (Zavod enostavno prijatelji), KD Metlika

16:00 Miklavžev koncert Zagriških fantov, KD Šentlovrenc