vse | Dolenjska | Posavje | Bela krajina | Kočevsko-ribniško

ponedeljek, 30. marec 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, DU - PRESTAVLJENO Novo mesto

08:00 - 11:00 Ustvarjalna delavnica: Velikonočni okraski, Medgeneracijsko središče - ODPOVEDANO Novo mesto

09:00 - 10:00 Telovadba, Medgeneracijsko središče - ODPOVEDANO Novo mesto

09:00 - 13:00 Bridž, DU - PRESTAVLJENO Novo mesto

09:00 - 11:00 Računalništvo, DU - PRESTAVLJENO Novo mesto

10:00 Kegljanje moški in ženske, kegljišče Vodnjak - ODPOVEDANO Novo mesto

17:00 Ure pravljic, 1. skupina, knjižnica - ODPOVEDANO Trebnje

18:00 Šah, DU - ODPOVEDANO Dolenjske Toplice

19:00 Predavanje: Zelenjava iz domačega vrta, Knjižnica ODPOVEDANO Trebnje

torek, 31. marec 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, DU - PRESTAVLJENO Novo mesto

09:00 - 11:00 Šah, DU - PRESTAVLJENO Novo mesto

09:00 - 11:00 Ročna dela, Medgeneracijsko središče - ODPOVEDANO Novo mesto

15:00 - 17:00 Modul 2: Veščina slikanja, atelje JSKD (KC Janeza Trdine) - ODPOVEDANO Novo mesto

16:00 Ženski pikado, DU - PRESTAVLJENO Novo mesto

17:00 Ura pravljic, Knjižnica Mirana Jarca - ODPOVEDANO Novo mesto

18:00 Mladi glasbeniki nastopajo v galeriji (cikel koncertov učencev Glasbene šole Trebnje), Galerija likovnih samorastnikov - ODPOVEDANO Trebnje

četrtek, 2. april 2020

12:00 Osrednja prireditev ob praznovanju 70 letnice delovanja Društva gradbenih inženirjev in tehnikov Novo mesto,  hotel Šport - ODPOVEDANO Otočec

16:00 - 17:15 Likovne delavnice za otroke - prva skupina, JSKD (KC Janeza Trdine) - ODPOVEDANO Novo mesto

17:30 - 18:45 Likovne delavnice za otroke - druga skupina, atelje JSKD (KC Janeza Trdine) - ODPOVEDANO Novo mesto

petek, 3. april 2020

16:15 - 17:30 Likovne delavnice za otroke, KC Primoža Trubarja - ODPOVEDANO Šentjernej

sobota, 4. april 2020

13:00 21. novomeški tek 2020, Glavni trg Novo mesto

18:45 Košarka - Krka : Cedevita Olimpija, ŠD Leona Štuklja Novo mesto

torek, 7. april 2020

15:00 - 17:00 Modul 2: Veščina slikanja, atelje JSKD (KC Janeza Trdine) Novo mesto

19:00 Predavanje: Smisel in cilj človeka, Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto

četrtek, 9. april 2020

16:00 - 17:15 Likovne delavnice za otroke - prva skupina, JSKD (KC Janeza Trdine) - ODPOVEDANO Novo mesto

17:30 - 18:45 Likovne delavnice za otroke - druga skupina, atelje JSKD (KC Janeza Trdine) - ODPOVEDANO Novo mesto

petek, 10. april 2020

16:15 - 17:30 Likovne delavnice za otroke, KC Primoža Trubarja - ODPOVEDANO Šentjernej

torek, 14. april 2020

19:00 Predavanje: Zakon, ki osvobaja, Knjižnica Mirana Jarca Novo mesto

sreda, 15. april 2020

19:00 Košarka - Krka : Rogaška, ŠD Leona Štuklja Novo mesto

petek, 17. april 2020

20:00 Bowrain: 2020 Seconds(A)Live + Alexander Raztresen, KC Janeza Trdine Novo mesto

nedelja, 19. april 2020

19:00 Sakralni abonma: Fedor Vasil’evič Stroganov in Nadežda Tokareva, stolna cerkev na Kapitlju Novo mesto

torek, 21. april 2020

18:00 Mladi glasbeniki nastopajo v galeriji (cikel koncertov učencev Glasbene šole Trebnje), Galerija likovnih samorastnikov Trebnje

19:00 Košarka - Krka : Helios Suns, ŠD Leona Štuklja Novo mesto

nedelja, 24. maj 2020

19:30 Sakralni abonma: Koncert Marijinih pesmi, stolna cerkev na Kapitlju Novo mesto

petek, 12. junij 2020

20:30 Večerna glasbena čarovnija: Tomislav Bralić&klapa Intrade, Marko Škugor, Erosi in Manca Špik ter presenečenje, Glavni trg Novo mesto

ponedeljek, 29. junij 2020

20:00 Sakralni abonma: Slovenski otroški zbor, stolna cerkev na Kapitlju Novo mesto