vse | Dolenjska | Posavje | Bela krajina | Kočevsko-ribniško

nedelja, 8. december 2019

16:30 Kino: Pri Addamsovih, KC Kočevje Kočevje

19:00 Kino: Jaz sem Frenk, KC Kočevje

torek, 10. december 2019

09:00 Gledališka predstava za otroke Zverjasec za otroke vrtca, predšolske otroke, ki ne obiskujejo vrtca in učence 1. razredov (tudi ob 10. uri), KC Kočevje

17:00 Ustvarjalne delavnice za predšolske otroke, ki ne obiskujejo vrtca, enota Ostržek Kočevje

18:00 Koncert učiteljev Glasbene šole, Dvorana Glasbene šole Kočevje

sreda, 11. december 2019

09:00 Gledališka predstava za otroke Zverjasec za otroke vrtca, predšolske otroke, ki ne obiskujejo vrtca in učence 1. razredov, KC Kočevje

17:00 Novoletni bazar Vrtca Kočevje, vrtec Kočevje

18:00 Pop up večer, Rokodelski center Ribnica Ribnica

četrtek, 12. december 2019

16:30 Kino: Ledeno kraljestvo II, KC Kočevje

17:00 Ustvarjalne delavnice za predšolske otroke, ki ne obiskujejo vrtca, enota Ostržek Kočevje

17:00 Novoletni bazar, OŠ Stara Cerkev

18:00 Nastop učencev violin in viol, Glasbena šola Kočevje

18:00 Odprtje razstave Pokrajinskega muzeja Kočevje ''Nomen est omen'' (Plateauresidue), Likovni salon Kočevje

19:00 Diplomski večer s predstavitvijo diplomskega dela Tanje Šalika: Vpliv terapije z živalmi na kakovost življenja starostnikov v domovih za starejše občane, knjižnica Kočevje

19:00 Kino: Zgodbe iz kostanjevih gozdov, KC Kočevje

petek, 13. december 2019

17:00 - 19:00 Plesne delavnice za najmlajše z Jasmino Arko, praznične stojnice, nastop Vokalne skupine Vocabella, Podjetniški inkubator Kostel, Petrina Kostel

20:00 Kino: Joker, KC Kočevje

sobota, 14. december 2019

09:00 Pohod: Moč besede v objemu kočevskih hribov, zbor na Podgorski ulici Kočevje

10:00 Sobotna ustvarjalnica za otroke - delavnica izdelovanja prazničnih voščilnic, Rokodelski center Ribnica

10:00 Beremo skupaj: praznična pravljična čajanka za otroke in odrasle, knjižnica Kočevje

21:00 Četrti rojstni dan Kulturnega centra Kočevje: Magnifico, KC Kočevje

nedelja, 15. december 2019

20:00 Kino: Korporacija, KC Kočevje

ponedeljek, 16. december 2019

17:00 Tradicionalni šolski bazar, OŠ Zbora Odposlancev Kočevje

18:00 Kočevske mažorete in OK Založba Kočevje: Prireditev Dedek mraz med nas in zimska pravljica, KC Kočevje

18:00 Odprtje razstave Turški vpadi na Kočevsko in Kostel, otvoritev razstave, Pokrajinski muzej Kočevje

torek, 17. december 2019

18:00 Božično-novoletni koncert Glasbene šole Kočevje, Šeškov dom Kočevje

sreda, 18. december 2019

18:00 Predstavitev pestrosti ptic na Ribniško - Kočevskem območju (Aleksander Kozina in Katarina Kokol, člana Društva DOPPS), knjižnica Kočevje

19:00 Odprtje razstave: Ribniški rojaki - prof. dr. Jože Ilc,Rokodelski center Ribnica

četrtek, 19. december 2019

17:00 - 19:00 Ustvarjalne delavnice, praznične stojnice, kulturni program otrok, gledališka predstava Kdo tako grdo poje?, prihod Božička in obdaritev otrok, nastop Tamburaške skupine Podstenci, Podjetniški inkubator Kostel, Petrina Kostel

17:00 Božično-novoletna produkcija Plesnega kluba Jasmin, KC Kočevje

18:00 Šport na Kočevskem (odprtje razstave), Pokrajinski muzej Kočevje

18:00 Osrednja prireditev ob Dnevu samostojnosti in enotnosti ter tradicionalni božično-novoletni koncert, ŠD Kočevje

19:00 Odprtje razstave Iz Likovne zbirke Riko, Galerija Miklova hiša Ribnica

20:00 Izid kompilacije Društva kočevskih glasbenikov “Kočevje špila 2019”, Kreativno središče Vezenina Kočevje

20:00 Kino: Parazit, KC Kočevje

petek, 20. december 2019

18:00 Božični koncert vokalne skupine Cantate Domino in Doma starejših občanov Kočevje, DSO Kočevje

18:30 Koncert Nine Pušlar in nastop pevskega zbora učencev OŠ Zbora odposlancev, mestna ploščad Kočevje

sobota, 21. december 2019

19:00 Nastop Danila Kocjančiča in prijateljev, mestna ploščad Kočevje

19:00 Kino: Vojna zvezd: Vzpon Skywalkerja, KC Kočevje

nedelja, 22. december 2019

16:30 Kino: Playmobil film, KC Kočevje

19:00 Kino: Nož v hrbet, KC Kočevje

torek, 24. december 2019

23:30 Božični koncert vokalne skupine Cantate Domino pred polnočnico, Cerkev Sv. Jerneja Kočevje

sreda, 25. december 2019

16:30 Kino: Košarkar naj bo 2, KC Kočevje

19:00 Kino: Last Christmas, KC Kočevje

četrtek, 26. december 2019

10:00 Proslava OZVVS Kočevje ob dnevu samostojnosti in enotnosti, spominsko obeležje pred Policijsko postajo Kočevje

11:00 Kino: Playmobil film, KC Kočevje

16:30 Kino: Ledeno kraljestvo II, KC Kočevje Kočevje

petek, 27. december 2019

11:00 Kino: Ledeno kraljestvo II, KC Kočevje Kočevje

12:00 14. srečanje na meji, na mostu Petrina-Brod na Kolpi Kostel

16:30 Praznične stojnice, Ribniški grad Ribnica

18:30 Koncert Samuela Lucasa in nastop pevskega zbora dijakov Gimnazije in srednje šole Kočevje, mestna ploščad Kočevje

sobota, 28. december 2019

16:30 Praznične stojnice, Ribniški grad Ribnica

16:30 Kino: Playmobil film, KC Kočevje

19:00 Kino: Vojna zvezd: Vzpon Skywalkerja, KC Kočevje

19:00 Večer s Kočevskimi glasbeniki: Roman Zupančič, Estrellas duo, Nika in Nejc, Charlie Butterfly, MoveMental, mestna ploščad Kočevje

nedelja, 29. december 2019

16:30 Praznične stojnice, Ribniški grad Ribnica

ponedeljek, 30. december 2019

19:00 Nastop Ota Pestnerja s skupino, mestna ploščad Kočevje

torek, 31. december 2019

11:00 - 13:00 Otroško silvestrovanje, Predstava Snežna vila z obiskom dedka Mraza, mestna ploščad Kočevje

11:00 Kino: Pri Addamsovih, KC Kočevje

16:30 Kino: Playmobil film, KC Kočevje

22:00 Silvestrovanje s Čuki, Mestna ploščad Kočevje

sobota, 4. januar 2020

19:00 Kino: Vojna zvezd: Vzpon Skywalkerja, KC Kočevje

nedelja, 5. januar 2020

16:30 Kino: Pri Addamsovih, KC Kočevje