vse | Dolenjska | Posavje | Bela krajina | Kočevsko-ribniško

sobota, 30. maj 2020

08:00 Pohodniška odkritja - iz Grosuplja k Županovi jami, zbor na železniški postaji Grosuplje

10:00 - 12:00 Muzejska delavnica: Tkanje zapestnic, Dolenjski muzej Novo mesto

10:00 - 18:00 Sejem na zraku, pred knjigarno Goga Novo mesto

ponedeljek, 1. junij 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

09:00 - 13:00 Bridž, Hiša sožitja, DU Novo mesto

09:00 - 11:00 Računalništvo, Hiša sožitja, DU Novo mesto

torek, 2. junij 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

09:00 - 11:00 Šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

16:00 Ženski pikado, Hiša sožitja, DU Novo mesto

sreda, 3. junij 2020

07:00 - 12:00 Krvodajalska akcija, OŠ Šentjernej

08:00 - 10:00 Vaje pevskega zbora, Hiša sožitja, DU Novo mesto

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

17:00 Moški pikado, Hiša sožitja, DU Novo mesto

četrtek, 4. junij 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

14:00 Ustanovni zbor NTK Šentjernej, vrt gostišča Pri upokojencih Šentjernej

19:00 - 21:30 Tango praktikum, Hiša sožitja, DU Novo mesto

petek, 5. junij 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

09:00 - 13:00 Bridž, Hiša sožitja, DU Novo mesto

sobota, 6. junij 2020

10:00 Kegljanje (ženske) – 2. liga zahod, Vodnjak - Kočevje, Kegljišče Vodnjak Novo mesto

13:00 Kegljanje (ženske) – 1.B liga, Krka – Slovenj Gradec, Kegljišče Portoval Novo mesto

17:00 Kegljanje (moški) – 2. Liga zahod, Krka – Calcit Kamnik II, Kegljišče Portoval Novo mesto

18:00 Kegljanje (moški) – 3. Liga zahod, Vodnjak – Ljubelj Tržič II, Kegljišče Vodnjak Novo mesto

ponedeljek, 8. junij 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

09:00 - 13:00 Bridž, Hiša sožitja, DU Novo mesto

09:00 - 11:00 Računalništvo, Hiša sožitja, DU Novo mesto

torek, 9. junij 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

09:00 - 11:00 Šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

16:00 Ženski pikado, Hiša sožitja, DU Novo mesto

sreda, 10. junij 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

08:00 - 10:00 Vaje pevskega zbora, Hiša sožitja, DU Novo mesto

17:00 Moški pikado, Hiša sožitja, DU Novo mesto

četrtek, 11. junij 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

19:00 - 21:30 Tango praktikum, Hiša sožitja, DU Novo mesto

petek, 12. junij 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

09:00 - 13:00 Bridž, Hiša sožitja, DU Novo mesto

20:30 Večerna glasbena čarovnija: Tomislav Bralić&klapa Intrade, Marko Škugor, Erosi in Manca Špik ter presenečenje, Glavni trg Novo mesto

ponedeljek, 15. junij 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

09:00 - 13:00 Bridž, Hiša sožitja, DU Novo mesto

09:00 - 11:00 Računalništvo, Hiša sožitja, DU Novo mesto

torek, 16. junij 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

09:00 - 11:00 Šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

16:00 Ženski pikado, Hiša sožitja, DU Novo mesto

sreda, 17. junij 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

08:00 - 10:00 Vaje pevskega zbora, Hiša sožitja, DU Novo mesto

17:00 Moški pikado, Hiša sožitja, DU Novo mesto

četrtek, 18. junij 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

19:00 - 21:30 Tango praktikum, Hiša sožitja, DU Novo mesto

petek, 19. junij 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

09:00 - 13:00 Bridž, Hiša sožitja, DU Novo mesto

sobota, 20. junij 2020

18:00 Poletna muzejska noč, Muzej Lojzeta Slaka in Toneta Pavčka Mirna Peč

ponedeljek, 22. junij 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

09:00 - 13:00 Bridž, Hiša sožitja, DU Novo mesto

09:00 - 11:00 Računalništvo, Hiša sožitja, DU Novo mesto

torek, 23. junij 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

09:00 - 11:00 Šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

16:00 Ženski pikado, Hiša sožitja, DU Novo mesto

sreda, 24. junij 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

08:00 - 10:00 Vaje pevskega zbora, Hiša sožitja, DU Novo mesto

17:00 Moški pikado, Hiša sožitja, DU Novo mesto

petek, 26. junij 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

09:00 - 13:00 Bridž, Hiša sožitja, DU Novo mesto

ponedeljek, 29. junij 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

09:00 - 13:00 Bridž, Hiša sožitja, DU Novo mesto

09:00 - 11:00 Računalništvo, Hiša sožitja, DU Novo mesto

20:00 Sakralni abonma: Slovenski otroški zbor, stolna cerkev na Kapitlju - PRESTAVLJEN Novo mesto

torek, 30. junij 2020

08:00 - 12:00 Družabne igre in šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

09:00 - 11:00 Šah, Hiša sožitja, DU Novo mesto

16:00 Ženski pikado, Hiša sožitja, DU Novo mesto