Poraz Krke v Novi Gorici

11.9.2021 | 10:00 | STA; M. K.

Nogometaši v 2. SNL so že včeraj odigrali dva derbija 7. kroga. Vodilni kranjski Triglav si je doma privoščil spodrsljaj, z 0:1 je izgubil proti Rolteku Dobu, tako da se mu je Gorica, ki je doma z 2:0 premagala novomeško Krko, na lestvici približala le na točko zaostanka, ob tem pa ima še tekmo manj.

Tekmo v Kranju je z golom v 80. minuti odločil rezervist Tristan Ciglar, tudi v Novi Gorici pa sta oba gola padla v zadnjih desetih minutah. V 81. se je pred gostujočim vratarjem dobro znašel Mirza Hasanbegović, v 83. pa je bil po kotu uspešen še Denis Cerovec. Krka je svoje priložnosti zamudila v prvem delu.