Izpostavljeno
Najbolj brano
Dolenjska
petek, 26. april 2024
09:00 Prireditev ob dnevu Zemlje, Glavni trg Novo mesto
16:00 Odprtje sezone v Flyparku, pri Hotelu Dolenj'c Novo mesto
18:00 Art kino: Ingeborg Bachmann: Potovanje v puščavo, KCJT Novo mesto
19:00 Proslava ob dnevu upora proti okupatorju in odprtje razstave, KKC Dolenjske Toplice
20:00 Slam poezija x ''Tri minute'', Knjigarna in kavarna Goga Novo mesto
VečBela krajina
petek, 26. april 2024
18:00 Rojstnodnevni koncert partizanskega pevskega zbora in slovesnost ob dnevu upora proti okupatorju, KC Semič
19:00 Redni mesečni posvet z mladino, MC Metlika
20:00 Državna proslava ob dnevu upora proti okupatorju, Športna dvorana Osnovne šole Mirana Jarca Črnomelj
20:00 Whip Session, MX Park Stranska vas pri Semiču
sobota, 27. april 2024
08:00 Čistilna akcija, zbor pred GD Gradac
VečPosavje
petek, 26. april 2024
17:00 Osrednja občinska prireditev ob dnevu upora proti okupatorju in odprtje razstave likovnih del 34. otroškega likovnega extempora, OŠ Kostanjevica na Krki
sobota, 27. april 2024
10:00 Borčevska proslava, pri Domu krajanov Sromlje
nedelja, 28. april 2024
10:00 Osrednja občinska slovesnost v počastitev zgodovinskih dogodkov Malkovec 2024, pri Vinskem dvoru Deu Malkovec
ponedeljek, 29. april 2024
07:00 - 13:00 Krvodajalska akcija, ŠD OŠ Leskovec pri Krškem
torek, 30. april 2024
07:00 - 13:00 Krvodajalska akcija, ŠD OŠ Leskovec pri Krškem
Več19.9.2022 | 09:30 | STA; M. K.
Deževje v zadnjih dneh jo je močno zagodlo tudi nogometašem v 2. slovenski ligi, saj je bilo zaradi razmočenih igrišč preloženih kar nekaj tekem, so pa vendarle v 8. krogu svoje opravile štiri ekipe. Jadran je doma z 1:0 premagal Krško, dvoboj Beltincev in Ilirije pa se je končal z 1:1.
V petek so Brinje Grosuplje v derbiju začelja v Kranju po dveh zadetih enajstmetrovkah premagale Triglav z 2:0 (1:0). Triglavani, ki so v prejšnjem krogu v gosteh premagali Aluminij in že mislili, da so izšli iz krize, so tako spet na zadnjem mestu prvenstvene razpredelnice.
Tekma med Roltekom Dobom in Krko je bila zaradi razmočenega igrišča prestavljena, zaradi podobnih razlogov je na 20. september preložen tudi obračun velenjskega Rudarja in Nafte, na 19. pa dvoboj Bistrice in Rogaške.
* Izidi, 8. krog:
- petek, 16. september:
TRIGLAV KRANJ - BRINJE GROSUPLJE
* Kranj, gledalcev 80, sodniki: Tozan, Habibović, Knafelc.
* Strelca: 0:1 Đajič (38., 11-m), 0:2 Boh (88., 11-m).
* Triglav Kranj: L. Čadež, Brkić, Šalja, Skok Jekovec (od 69. Jakupovič), Kopač, Čeh (od 66. Matko), Kregar, Vuković (od 46. Zupan), Kim, Bobarić, Ivetić (od 46. J. Čadež).
* Brinje Grosuplje: Kisovec, Abdić, Šparovec, Mahič (od 79. Čož), Klančnik (od 89. Ristić), Ostojič (od 71. Šporar), Dergić, Đajič (od 71. Kovač), Čeferin (od 89. Djelovci), Pušnik, Boh.
* Rumeni kartoni: Matko, Bobarić; Šparovec, Klančnik, Boh.
* Rdeči karton: /.
- sobota, 17. september:
JADRAN DEKANI - KRŠKO 1:0 (1:0)
* Dekani, gledalcev 100, sodniki: Jazbec, Kužnik, Brezovar.
* Strelec: 1:0 Gabrić (15./11 m).
* Jadran: Gabrić, Stepančič (od 68. Šehić), Meštrić (od 46. Demiri), Klavora, Vitezica, Zonta, Bah, Ra. Rudonja (od 46. Babič), Fortuna (od 64. Iličić), Ljutić, J. Cukjati (od 64. Gotovac).
* Krško: Goričar, Petrak, Marinić (od 46. Antunović), Ro. Rudonja, Lesjak (od 58. Regović), Lovrić (od 79. Predanič), Hanžek, Shimba Olamba, Gordić, Brekalo (od 79. Brdik), Arapović (od 46. Kunštić).
* Rumena kartona: Vitezica; Predanič.
* Rdeči karton: /.
BELTINCI KLIMA TRATNJEK - ILIRIJA 1911 1:1 (1:1)
* Beltinci, gledalcev 400, sodniki: Gergič, Perger, Holcman.
* Strelca: 0:1 Poplatnik (9.), 1:1 Grobelnik (36.).
* Beltinci: Zver, Ptiček, Zorman, Pihler (od 85. Kosi), Grobelnik (od 52. Hren), Ščernjavič, Sočič, Kralj, Žaler, Rantaša, Čakš (od 76. Đurak).
* Ilirija: Džafić, Gorenc Stankovič, Klemenčič, Ivkič, Tomiček, Djermanović, Piskule (od 86. Gutić), Rorič (od 46. Brkić), Poplatnik, Kepic, Mlakar.
* Rumena kartona: Sočič; Kepic.
* Rdeči karton: Kepic (90.).
- nedelja, 18. september:
16.00 VITANEST BILJE - PRIMORJE
- ponedeljek, 19. september:
16.00 KETY EMMI&IMPOL BISTRICA - ROGAŠKA
- torek, 20. september:
16.00 RUDAR VELENJE - NAFTA 1903
- sreda, 28. september:
FUŽINAR VZAJEMCI - ALUMINIJ
- preloženo:
ROLTEK DOB - KRKA
* Lestvica:
1. Krka 7 6 1 0 12: 2 19
2. Aluminij 7 5 1 1 9: 3 16
3. Vitanest Bilje 7 5 0 2 16:16 15
4. Nafta 1903 7 4 2 1 16: 8 14
5. Rogaška 7 3 3 1 9: 6 12
6. Beltinci Klima Tratnjek 8 3 2 3 13:11 11
7. Kety Emmi&Impol Bistrica 7 3 2 2 7: 6 11
8. Ilirija 1911 8 2 4 2 12: 7 10
9. Rudar Velenje 7 2 2 3 11: 9 8
10. Jadran Dekani 8 2 2 4 8: 9 8
11. Krško 8 2 2 4 10:14 8
12. Primorje 7 2 2 3 6:11 8
13. Roltek Dob 7 1 4 2 9:12 7
14. Fužinar Vzajemci 7 2 0 5 12:17 6
15. Brinje Grosuplje 8 0 2 5 6:13 5
16. Triglav Kranj 8 1 1 6 4:16 4
Slika 1: Foto: arhiv; NK Krško
Povezane objave
Ocene komentarjev